Vlogger.Studio

Vlogger yapılaşmaları olarak sosyal medyayı yakından takip ediyor ve projelerimizi geliştiriyoruz.
Yeni projelerimiz ile donatılmış web sayfamızı ziyaret ederek konu ile alakalı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
www.vloggerstudio.com.tr

Biz Ne Yapıyoruz...

Vloggerlerın , adaylarının ve toplumun her kesiminin kolay ve kaliteli bir şeklide sosyal medyayı anlayacakları ve öğrenecekleri bir workshop oluşturduk.

Tanımı

Vlogger Akademisi; sosyal medyada video içeriği üreten ya da üretmeyi hedefleyen video blogger adayları için faaliyet gösterecek bir eğitim kurumu olarak tasarlanmıştır.

Projeye ilişkin bilgilerden önce Vlog kavramı üzerine kısa bir açıklama yapmakta yarar var. Tüm dünyada artan bant genişliğinin bir sonucu olarak video ve blog‘ları birleştiren vlog‘lar, kişi ve kurumların kendilerini daha iyi ifade etme olanağı buldukları yepyeni bir iletişim yolu haline gelmeye başladı. Vlog’ları kısaca deneyim, gelişim, yenilik ve günlük olan biteni sistemli bir şekilde “video formatında paylaşmak” olarak tanımlayabiliriz.

Hedef Kitle

Uygulayıcı firma tarafından açılacak olan video blogger akademisi; kent ve çevresinde yaşayan, Youtube / Vlog iletişimine meraklı, ekran uyumu yüksek, vizyoner adayların, yıl içinde 4 kez tekrarlanacak birer aylık eğitim etkinliğiyle Vlogger olarak yetiştirilmesine ve yeni Youtuber adaylarının konu dahilinde çektikleri videoların Vlogger Akademi web sitesinde yayınlanmasına ve filmler arasından yapılacak bir seçkiyle BursaGo Youtube Kanalı’na katkı sunulmasına dayalı bir eğitim projesidir.

  • PAYLAŞ: