Vlogger.Workshop

Vlogger yapılaşmaları olarak sosyal medyayı yakından takip ediyor ve projelerimizi geliştiriyoruz.
Yeni projelerimiz ile donatılmış web sayfamızı ziyaret ederek konu ile alakalı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
www.vloggerworkshop.com.tr

Biz Ne Yapıyoruz...

Vloggerlerın , adaylarının ve toplumun her kesiminin kolay ve kaliteli bir şeklide sosyal medyayı anlayacakları ve öğrenecekleri bir workshop oluşturduk.

Tanımı

Tüm dünyada artan bant genişliğinin bir sonucu olarak video ve blog‘ları birleştiren vlog‘lar, kişi ve kurumların kendilerini daha iyi ifade etme olanağı buldukları yepyeni bir iletişim yolu haline gelmeye başladı. Vlog’ları kısaca deneyim, gelişim, yenilik ve günlük olan biteni sistemli bir şekilde “video formatında paylaşmak” olarak tanımlayabiliriz. Kavram olarak bütünleştirici bir yapı sunan Vlog’lar, özellikle genç kesime dokunmak ve etkileşim içerisine almak isteyen kurumların çalışmalarına yön veriyor.

Hedef Kitle

Etkinlik, kentlerde yaşayan ve “Vlogger” olmayı hedefleyen genç kuşağın, bu amaç doğrultusunda deneyim kazanması için düzenlenen bir seminer programı. Ancak bu programın diğerlerinden bir farkı var. Sadece genç Vlogger adaylarını değil, onların anne – babalarını da bu seminere dahil etmeyi planlıyoruz. Amaç, sosyal medyanın “doğru kullanılması” durumunda yararlı bir platform olduğunu anlatmak ve gerek üretim içeriği anlamında gerekse profesyonel bir iletişim alanı kimliğiyle sağlayacağı kariyer faydaları konusunda bilinçlendirmek.

  • PAYLAŞ: